Novinky

Přirozená, zdravě vypadající tvář se špetkou glam efektu. To je trend, který zvládnete s novou ALCINA kolekcí dekorativní kosmetiky. Vykouzlíte s ní jak poutavý denní look, tak i intenzivní slavnostní líčení. Za jakékoliv situace budete prostě okouzlující.

Perfektně sladěné intenzivní koncentráty účinných látek v tekuté formě se postarají o zpevněnou, zářivou a vitálně vypadající pleť. Tato intenzivní desetidenní kúra obsahuje dva typy ampulí - s hyaluronem 2.0 a vitaminem C.

Svět líčení se už po nějakou dobu drží hesla, že méně je více. Velkým trendem je tak přirozenost a "no make up" vzhled, který velí nalíčit se tak, aby to bylo co nejméně patrné. Díky tomu můžete nechat vyniknout vaše vlastní já, ale přitom šikovně skrýt všechny nedokonalosti pleti. Tohoto svěžího a autentického looku lze snadno dosáhnout s novou...

Péče o krk a dekolt je nedílnou součástí kosmetických ošetření. Při každodenní domácí péči se ale na tyto partie často zapomíná. I když, podobně jako ruce, prozrazují skutečný věk pokožky. Zaslouží si tedy stejnou pozornost jako obličej, ale vyžadují zvláštní péči.