Novinka: Ochranný denní krém s hyaluronem, bambuckým máslem a SPF 30

25.05.2024

CHRAŇTE SVOU PLEŤ & UŽIJTE SI DEN BEZ STAROSTÍ!

Slunce nám prospívá. Sluneční paprsky potřebujeme pro dostatečný přísun vitamínu D, dobrou náladu, pravidelný biorytmus dne i pro správné fungování imunity. Ale jak známo, příliš mnoho slunečního záření může i uškodit a způsobit mimo jiné předčasné stárnutí pokožky.

Dostatečná ochrana před UVA a UVB zářením je tedy nezbytná. UVA paprsky pronikají hlouběji do vrstev pokožky a jsou z 80 % odpovědné za její stárnutí. Produkují totiž volné radikály, které mohou poškodit strukturu kolagenu v pleti.

OCHRANNÝ DENNÍ KRÉM S HYALURONEM, BAMBUCKÝM MÁSLEM A SPF 30 50ml

50 ml
1 050 Kč

Poskytuje pleti spolehlivou ochranu před UVA/UVB paprsky a zabraňuje světlem podmíněnému stárnutí pleti. Kyselina hyaluronová a bambucké máslo pokožku optimálně hydratují – pleť vypadá viditelně vyhlazeně. Krém zanechává svěží a vypnutý vzhled.

  • viditelně vyhlazuje povrch pleti
  • optimálně pokožku hydratuje
  • zabraňuje světlem podmíněnému stárnutí pleti
  • richness: 6

POUŽITÍ: Ráno naneste na obličej, krk a dekolt. Vyhněte se očnímu okolí. Lze použít jako jediný denní krém, nebo v kombinaci s podkladovými přípravky nebo lehčím krémem. Vždy aplikujte jako závěrečnou vrstvu denní péče. Výborně se kombinuje např. s Vitamín C Denním krémem s hyaluronem. Účinné látky obou přípravků se ideálně doplňují a zároveň bude kombinace dostačující i pro zákaznice, pro které je Vitamín C Denní krém příliš lehký.


Nabídky platí od 1. května do 30. června 2024 nebo do vyprodání zásob.