Služby

Kosmetika je věda o kráse. 
Přijďte si odpočinout a nechte se hýčkat při kosmetickém ošetření.

Základní ošetření pleti

Základem je odlíčení, zbavení pokožky povrchových nečistot a diagnostika pleti. Následuje peeling, korekce obočí, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťová maska a závěrečná péče.

Nadstandardní ošetření pleti

Základem je odlíčení a vyčištění pleti. Následuje peeling a korekce obočí, a poté ošetření pokračuje shiatsu masáží vyživující ampulí čí sérem, masáží obličeje, krku a dekoltu vyživujícím krémem dle typu a potřeby pleti. Ošetření končí nanesením masky a závěrečnou péčí.

Liftingová masáž

Při aktivním zapojení zákaznic při masáži dojde k prokrvení napjatých obličejových svalů. Pleť působí vyhlazeněji, je posilněná a odpočatá.

Odlíčení - vyčištění pleti - peeling - korekce obočí - masáž s aktivním zapojením zákaznic - maska.

Ošetření mikrodermabrazí

Pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty z pórů, výrazně tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující prostředky.

Anti-stress ošetření pleti

Anti-stress masáž dřevěnou kuličkou je novou metodou, jak kosmetickou cestou přeměnit negativní energii v pozitivní a tím zmírnit stres a nevyváženost. odlíčení - vyčištění pleti - peeling - korekce obočí - masáž obličeje a dekoltu - maska - kolagenové polštářky.

Korekce obočí

Dokonale vyrovnané obočí Vám vykouzlí atraktivnější, mladistvější vzhled a zvýrazní Vaše oči.

Barvení obočí a řas

Barvení obočí a řas zvýrazní rysy Vašeho obličeje a přispěje k vylepšní Vašeho vzhledu.

Depilace

Depilace prováděna teplým voskem .