Novinky

Blýskněte se i v ponurých podzimních dnech a experimentujte s výraznými barvami a třpytivými pigmenty. Trend metalických odstínů se prosazuje v módě i doplňcích, takže je jasné, že třpytit se bude i náš make-up. Třpytivé částečky dodají šmrnc i dennímu líčení. Pro sváteční chvíle nebo zimní party můžete přidat na intenzitě a váš glamour look bude...

Stres, nedostatek spánku, hektický životní styl a špatná strava mají negativní vliv nejen na naši psychiku, ale i na stav a vzhled naší pokožky. Pleť postrádá energii, vypadá unaveně, povadle a zašedle. To jsou jasné známky toho, že není spokojená, což ovlivňuje i naši celkovou pohodu.

Barvy mají schopnost nás nevědomky ovlivňovat. Ideální je, když se tak děje v pozitivním smyslu slova – když nás dělají šťastnými a aktivními, tak jako tomu bude určitě v souvislosti novou ALCINA trendovou kolekcí dekorativní kosmetiky. Inspirativní, jasné a pozitivně působící barvy, to je vždy záležitostí jara.

V našem krásném salonu se uvolnila místnost a my tak hledáme novou kolegyni, která by ho ráda zaplnila! V salonu již funguje kosmetika a kadeřnictví, a proto hledáme novou pedikérku, manikérku, masérku či tatérku.

Asi těžko najdeme ženu, která by si nikdy nestěžovala na suché rty. Je to tím, že pokožka rtů je vůbec nejtenčí na našem těle. Neobsahuje prakticky žádný hydrolipidový film ani mazové žlázy, a proto tíhne k vysoušení. Zejména zimní období představuje pro rty velkou zátěž. Stav a vzhled rtů negativně ovlivňuje chlad, mráz, suchý vzduch v přetopených...