Novinky

Jarní kosmetické trendy s sebou přinášejí dobrou náladu a poselství nebrat se příliš vážně. Hrají si s našimi vzpomínkami a svými sorbetovými odstíny zároveň probouzí nadšená očekávání letních dnů. Přináší pastelové odstíny, které nám pomohou doslova rozkvést. Mátově zelená, tyrkysová a růžová lichotí naší pleti a postarají se o dokonale svěží...

Blýskněte se i v ponurých podzimních dnech a experimentujte s výraznými barvami a třpytivými pigmenty. Trend metalických odstínů se prosazuje v módě i doplňcích, takže je jasné, že třpytit se bude i náš make-up. Třpytivé částečky dodají šmrnc i dennímu líčení. Pro sváteční chvíle nebo zimní party můžete přidat na intenzitě a váš glamour look bude...

Stres, nedostatek spánku, hektický životní styl a špatná strava mají negativní vliv nejen na naši psychiku, ale i na stav a vzhled naší pokožky. Pleť postrádá energii, vypadá unaveně, povadle a zašedle. To jsou jasné známky toho, že není spokojená, což ovlivňuje i naši celkovou pohodu.

Barvy mají schopnost nás nevědomky ovlivňovat. Ideální je, když se tak děje v pozitivním smyslu slova – když nás dělají šťastnými a aktivními, tak jako tomu bude určitě v souvislosti novou ALCINA trendovou kolekcí dekorativní kosmetiky. Inspirativní, jasné a pozitivně působící barvy, to je vždy záležitostí jara.

V našem krásném salonu se uvolnila místnost a my tak hledáme novou kolegyni, která by ho ráda zaplnila! V salonu již funguje kosmetika a kadeřnictví, a proto hledáme novou pedikérku, manikérku, masérku či tatérku.