Novinky

Hýčkejte své smysly novým sprchovým gelem a tělovým lotionem z kolekce Hyaluron 2.0. Letní vůně a hodnotné účinné látky Vám zajistí více svěžesti a péče každý den!

Stejně jako mnoho z vás, ani Alcina nedokáže nečinně přihlížet k aktuálnímu dění na Ukrajině a rozhodla se tuto zemi finančně podpořit. Za každý prodaný přípravek z řady Hyaluron 2.0 v období 1-31. 3. 2022 proto Alcina pošlem 25 Kč na konto ukrajinského velvyslanectví v Praze!

Boostery (z anglického slova "to boost" - zvýšit, posílit) obsahují vysoký podíl koncentrovaných aktivních látek, které poskytují tu nejrychlejší a nejcílenější podporu v péči o pleť. Jsou ideální jako každodenní doplněk k běžné péči, jako intenzivní kúra mezi pravidelnou péčí, nebo s nimi můžete pleti poskytnout speciální péči s okamžitým efektem...

Nejromantičtější den v roce se kvapem blíží a zamilované páry nyní najdete i v nabídce ALCINY. Mají podobu valentýnských setů, které si u nás můžete aktuálně pořídit, a udělat tak radost svým blízkým nebo třeba sami sobě. Ke každému setu navíc dostanete elegantní taštičku a sadu sladkých marmelád. Který z nich si získá vaše srdce?

Přirozená, zdravě vypadající tvář se špetkou glam efektu. To je trend, který zvládnete s novou ALCINA kolekcí dekorativní kosmetiky. Vykouzlíte s ní jak poutavý denní look, tak i intenzivní slavnostní líčení. Za jakékoliv situace budete prostě okouzlující.

Perfektně sladěné intenzivní koncentráty účinných látek v tekuté formě se postarají o zpevněnou, zářivou a vitálně vypadající pleť. Tato intenzivní desetidenní kúra obsahuje dva typy ampulí - s hyaluronem 2.0 a vitaminem C.

Svět líčení se už po nějakou dobu drží hesla, že méně je více. Velkým trendem je tak přirozenost a "no make up" vzhled, který velí nalíčit se tak, aby to bylo co nejméně patrné. Díky tomu můžete nechat vyniknout vaše vlastní já, ale přitom šikovně skrýt všechny nedokonalosti pleti. Tohoto svěžího a autentického looku lze snadno dosáhnout s novou...

Péče o krk a dekolt je nedílnou součástí kosmetických ošetření. Při každodenní domácí péči se ale na tyto partie často zapomíná. I když, podobně jako ruce, prozrazují skutečný věk pokožky. Zaslouží si tedy stejnou pozornost jako obličej, ale vyžadují zvláštní péči.