Řada N°1

Řada přípravků nabízí vše, co potřebujete pro každodenní péči o pleť - od čištění přes hydrataci po ochranu před UV zářením.

Krém na ruce N°1
50 ml

190 Kč

  • trojnásobná ochrana rukou

Chcete si udržet krásné a mladistvé ruce, které nikdy neprozradí váš skutečný věk? Vsaďte na krém na ruce s trojnásobnou ochranou! Lycopin a Defensil pomáhají pleti v regeneraci a zabraňují jejímu vysoušení. Ochranný faktor LSF 15 chrání ruce před slunečním zářením a brání tak vzniku pigmentových skvrn.

Stress Control Creme 50 ml

620 Kč

  • chrání pleť před stárnutím

Inovativní denní krém zabraňuje stárnutí pleti hned třemi způsoby! Ochranný faktor LSF 15 chrání pleť před UV-A a UV-B zářením, Lycopin působí jako dodatečná ochrana proti volným radikálům. Defensil pleť zklidní a posílí ochrannou bariéru kůže. 

UV control sérum N°1 50 ml

560 Kč

Ochranné a pěsticí sérum

  • Chrání před pigmentovými skvrnami a vráskami
  • Rychle se vstřebává
  • Vhodné pro každodenní péči

Používání přípravků s UV ochranou není jen záležitostí letních měsíců. UVA a UVB záření mají negativní dopad na naši pleť v jakémkoliv ročním období a urychlují stárnutí pleti, které se projevuje vznikem pigmentových skvrn či vrásek. UV Control sérum pomocí kombinace ochranného faktoru 25 a koenzymu Q10 pleť před nepříznivými účinky UVA a UVB záření chrání a dodává jí energii. Rychle se vstřebává, nelepí a je možné jej použít pod jakýkoliv pěsticí přípravek i make-up. Je určené pro každodenní péči o všechny typy pleti.

Sérum na řasy²

550 Kč

Pro delší a silnější řasy

  • Bez silikonů
  • Rychle se vstřebává a nelepí
  • S testovanou účinností

Sen o dlouhých a plných řasách se stává skutečností, a to díky Séru na řasy2. Sérum podporuje jejich přirozený růst, vylepšuje hustotu a délku a od kořínků ke konečkům je posiluje. Neobsahuje silikony, rychle se vstřebává a nelepí. Činnost vlasových folikul povzbuzuje díky obsaženému lipo-oligopeptidu a podporuje také produkci keratinu, což je jedna z hlavních složek vlasů a řas. Ve složení séra najdeme dále kofein, který na buňky působí stimulujícím účinkem a dodává jim energii.
Přípravek je oftalmologicky a dermatologicky testován. První výsledky jsou viditelné po 4 až 8 týdnech používání.. 

Čisticí pěna N°1
150 ml

350 Kč

  • jemné čištění pro každý typ pleti

Nevěříte, že by vás čištění pleti mohlo bavit? Pak vás přesvědčí čisticí pěna s obsahem jemných tenzidů a hydratačního komplexu. Hebká pěna umožňuje jemné a důkladné čištění a je vhodná pro každý typ pleti.