Hyaluron 2.0

Uhasí žízeň pokožky

Bestsellery série ALCINA Hyaluron 2.0 představují základ pro každodenní péči o pleť již od 25. roku, kdy se začíná zpomalovat tvorba tělu vlastní kyseliny hyaluronové.

Hyaluron+ Pleťový krém 50 ml

620 Kč


  • nová ochrana pleti - hydatace místo vrásek

Vaše pokožka ví, co je pro ni dobré. Žádný div, že si vysoce účinný přípravek HYALURON 2.0 PLEŤOVÝ KRÉM a jeho vzácné účinné látky rychle ukládá, podobně jako poklad do trezoru.

VÝSLEDEK: trojrozměrný anti-aging efekt! Doplňuje zásoby HYALURONU v pokožce, vyhlazuje ji a zlepšuje její strukturu.

Hyaluron 2.0 Oční gel 15 ml
440 Kč


  • noční sovy a ranní ptáčata zbystřete

HYALURON 2.0 Oční gel povzbudí unavené oči svým chladivým účinkem zmírňujícím otoky a několikahodinovým hydratačním efektem!

Extra porce hydratace: Obnovuje zásoby vody ve vaší pleti. Nelepí, nemastí a rychle se vstřebává. 

Hyaluron 2.0 Pleťový gel 30 ml

620 Kč


  • dodá vaší pleti vlhkost

HYALURON je pro pokožku životně důležitý. Díky pleťovému gelu HYALURON 2.0 bude vaše pleť hydratovaná - a to každý den.

2.0: Pokročila forma kyseliny hyaluronové pokožku opticky vyhlazuje a vyplňuje ji - s okamžitým účinkem! Nelepí, nemastí a rychle se vstřebává. Ideální pro všechny typy pleti od 25 let.

Hyaluron 2.0 Fluid na ruce 50 ml

190 Kč


  • nelepí - nemastí - rychle se vstřebává

Ultralehký fluid na ruce s kyselinou hyaluronovou se rychle vstřebává a pokožku zanechává hebkou a hydratovanou. Fluid nelepí, takže můžete ruce ihned po namazání používat.

Hyaluron 2.0 Hydro Beauty mask

190 Kč


Textilní maska s kyselinou hyaluronovou

  • hydratuje až po dobu 24 hodin
  • znatelně pleť osvěžuje, zklidňuje a zjemňuje
  • vliesová matrice skvěle přilne na pleť

Dodejte své pleti intenzivní dávku krásy. Hyaluron 2.0 Hydro Beauty Mask pleť osvěžuje, zjemňuje a intenzivně hydratuje po celý den. Maska se na obličej aplikuje pomocí vliesové matrice, která výborně přilne. Díky obsahu avokádového oleje, kyseliny hyaluronové a dalších cenných látek maska vykouzlí hedvábně hladkou pleť.

Intenzivní ampulková kúra 10 x 1 ml

550 Kč


Regenerační kúra pro zářivou pleť

  • S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C
  • Pro pevnou a hydratovanou pleť

Perfektně sladěné intenzivní koncentráty účinných látek v tekuté formě se postarají o zpevněnou, zářivou a vitálně vypadající pleť. Tato intenzivní desetidenní kúra obsahuje dva typy ampulí - s hyaluronem 2.0 a vitaminem C.

Intenzivně hydratující ampule Hyaluron 2.0 působí na pleť jako studnice mládí, neboť ji regeneruje a redukuje suché vrásky. Doplňuje zásoby hyaluronu v kožních buňkách a pleť je pak dokonale vypnutá.

Vital aktivní ampule s vitaminem C pomáhá stimulovat buněčnou aktivitu a podporuje vlastní produkci kolagenu. Minimalizuje poškození v důsledku UV záření a výsledkem je pevná a hladká pleť.