Lip Balm: Nikdy není pozdě na hladké a vláčné rty

04.11.2022

Asi těžko najdeme ženu, která by si nikdy nestěžovala na suché rty. Je to tím, že pokožka rtů je vůbec nejtenčí na našem těle. Neobsahuje prakticky žádný hydrolipidový film ani mazové žlázy, a proto tíhne k vysoušení. Zejména zimní období představuje pro rty velkou zátěž. Stav a vzhled rtů negativně ovlivňuje chlad, mráz, suchý vzduch v přetopených místnostech nebo klimatizace. Využijte nový Lip Balm z řady It´s never too late a dopřejte si hladké a vláčné rty i v zimě.

Nový Balzám na rty z řady It´s never too late s hodnotnými oleji, vitamínem E a bisabololem zanechává rty hladké a vláčné a chrání je před vysoušením. Má příjemnou máslovou konzistenci a pro ženy se suchou pletí je ideální jako podklad pod rtěnku či lesk. Během ošetření ho oceníte jako vyživující masku na rty.

ÚČINNÉ LÁTKY:

  • BISABOLOL je hlavní složkou esenciálního oleje heřmánku. Zklidňuje rty a zmírňuje drobná podráždění, pomáhá pokožku vyhladit a dodává ji hebkost. Díky svým účinkům bývá obsažen v mnoha farmaceutických produktech cílených na hojení ran.
  • VITAMIN E je účinný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály. Jeho vysoký antioxidační potenciál tak chrání pokožku před stárnutím (v důsledku vnějších vlivů) a před vznikem vrásek. Zároveň zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce.